ביי ביי 2018, ברוכה הבאה 2019!

היי כולן,

תחילה סיכום 2018 – אז מה היה לנו?

♥ בשנת 2018 הצטרפו לאתר הסופרסונות כ 300 נשים חדשות ושוות ביותר (כמובן), ולקבוצה שלנו בפייס כ-500 נשים.

♥ אנחנו משתפות פעולה עם קונפדרציית בוסטון חיפה כבר שנה שלישית במיזם צפוני שנקרא SUPERSONASNEXT. בספטמבר נפתחה שנה חדשה של התכנית עם 25 נשים קרייריסטיות חיפאיות חדות וצעירות. אנחנו נוכחות בחלק מהמפגשים החד-חודשיים, וסופרסונות שלנו מרצות בחלק מהמפגשים. בקרוב נפרסם קול קורא לסופרסונות צפוניות, שישמשו כמנטוריות לנשות שנה ב׳ בתכנית.

♥ הבחירות המוניציפליות הגדילו את מספר הנשים העומדות בראשות הראשויות מ-6 נשים המכהנות כראשות רשות ל-14. רשימת הנשים של ת"א "הלו" שגם חנה רדו שלנו היתה פעילה בה, לא הצליחה להיכנס לעיריית תל אביב, שלי ומעיין הצעירות הנמרצות והביצועיסטיות שהקימו את הרשימה, ישתפו איתנו פעולה במיזמים עתידיים.

♥ נפרדנו מ-SHESPEAKS, שהפסיקה את פעילותה בתום 12 מחזורים ו-300 ספיקריות שהוכשרו במהלך שנתיים. 

♥ פורום המנכ"ליסטיות והסמנכ"ליסטיות המשובח שהוקם ע״י חנה רדו ואביטל שטיין בעזרת ועדת היגוי צובר ותק, והנשים שמשתתפות בפורום מהללות ומשבחות את הפעילות ואת החיבור שנוצר בינהן.

♥ הגבנו להרבה כנסים לא שווים, ברובם הצלחנו להעלות את מספר המשתתפות. גולת הכותרת היא "ועידת ישראל לעסקים" של גלובס שמנהלותיו מוכתרות כ-PROSUPERSONAS בכל פרמטר, ובכנס האחרון והמצוין, שהתקיים בדצמבר האחרון, כמות הדוברות הייתה זהה לכמות הדוברים.

 

שקל ליום

ומה ב-2019?

♥ החל מהיום ה 01.01.2019, דמי הצטרפות לסופרסונס הינם שנתיים ויעמדו על 365 ₪ לשנה. שקל ליום עבור הפמיניזם שלך. הודעה מסודרת לסופרסונות ותיקות תגיע בהמשך.

♥ אנחנו עושות שיפטינג מסוים בהתמקדות שלנו בצמתי ההשפעה; אנחנו כמובן ממשיכות לעקוב להגיב ולהשפיע על כנסים מאוזנים ובנוסף שואפות לעודד נשים לרוץ למשרות מוניציפאליות ואף לספק להן כלים לכך, בין השאר באמצעות פורום מוניציפיאליות שיפתח בהמשך השנה.

♥ פורום המנכ"ליסטיות והסמנכ"ליסטיות ישוכפל, וב-016.01.19 יפתח פורום מנכ"ליסטיות נוסף בגוש דן. מתוכנן גם פורום כזה בירושלים ועוד פורומים נוספים בהמשך השנה.

♥ אנחנו מקבלות פניות לשיתופי פעולה מעניינים שהם כמובן בול באג'נדה. מתקיימות פגישות וגישושים, עדכונים לכשיהיו יוזרמו און-ליין באון-ליין 🙂

אנחנו שוברות את הראש, איך להמשיך. כרגע אנחנו לא מצליחות לממן את הפעילות שלנו וחלקנו עובדות בהתנדבות מלאה. מכיון שיצאה הוראה חד משמעית שלא מביאות יותר כסף מהבית, (ביננו המיסדות השקענו עד היום קרוב למיליון שקל), אנחנו מנסות לפצח את גיוס המשאבים על מנת להמשיך ולהתפתח ולהשפיע.

תודה רבה לנשות סופרסונס, לפעילות שמלוות אותנו, לפרו-סופרסונות וסופרסונים, תמשיכו ככה – אוהבות אתכן/ם!

רעיונות, שאלות, הגיגים יתקבלו בברכה.

שתהיה שנת 2019 שווה ושווה לכולנו

logo supersonas black