en

נמצאו 428 פרסונות

שירי עדן

שוק ההון, מחקר כלכלי, אסטרטגיה
יזמות עסקית יחסי ציבור יעוץ עסקי ,ממשל ,
שירי עדן
שחקנית נשמה. מחדדת את האונה הימנית בכל יום זוגי, ואת האונה השמאלית בכל יום אי זוגי. מאמינה בפוקוס ומקפידה לכוון כל מחשבה, דיבור ופעולה להשגת המטרות שלי.

תמר ציונוב

אסטרטגיה שיווקית, אדריכלית קהילות ויועצת לשוויון תעסוקתי
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית בינה מלאכותית AI הפקת אירועים ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,מגדר ,מדיה חברתית ,פרסום ,רשויות מקומיות ,שיווק ,תקשורת ,
תמר ציונוב
אני מאמינה שלכל אישה מגיעה התמיכה והמשאבים הדרושים לה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שלה ולתרום משמעותית לקהילה שלה ומחוצה לה. אני מאמינה שבאמצעות קהילות אפשר לייצר סביבה התורמת ליצירת דיאלוג מפרה ושיתופי פעולה.

שנהב גונן

מובילה אסטרטגיות צמיחה, חדשנות ויזמות משמעותיות
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חדשנות יזמות חברתית ,יזמות עסקית ,ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,כללי ,מאמנת ,
שנהב גונן
אני מאמינה בשילוב עסקי וחברתי. לא עוד עמותות לא יציבות או עסקים שלא מתייחסים לאתגרים חברתיים בוערים, אלא ארגונים ועסקים שיודעים להיות אחראים הן כלפי העובדים בארגון והן כלפי הלקוחות ולהשפיע על העולם לטובה: לעשות אימפקט ולהיות רווחיים בעת ובעונה אחת.

ענת שרגאי

פיתוח עסקי, ניהול בכיר, יזמות ואסטרטגיה
מרצות
יזמות עסקית יעוץ עסקי ניהול ,שיווק ,
ענת שרגאי
הנהגת צוות היא כמו חיבור מילים לשיר; כל מילה חשובה וביחד נוצרת הרמוניה מופלאה. בניהול נכון, כל חבר צוות מרגיש משמעותי ומשפיע, מה שמוביל לסביבת עבודה שבה כל אחד יכול לבטא את יכולותיו הייחודיות לטובת הצלחת הצוות והארגון כולו.

הילה אנקור

ייעוץ ואימון להשגת יעדים אישיים וארגוניים
מרצות
well-being אסטרטגיה וחשיבה יצירתית בינה מלאכותית AI ,חדשנות ,יזמות עסקית ,ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,מאמנת ,מנחת סדנאות/ מרצה ,ניהול ,
הילה אנקור
אני מאמינה שמגיל צעיר אפשר ללמוד טכניקות להגשמת יעדים, ולהעצים את תחושת המסוגלות והאמונה הפנימית שהכל אפשרי והכל מדויק. בעזרת תכנון מיטבי ושילוב כלים מקצועיים אפשר להגשים כל חלום. אני מאמינה שאחד הדברים הכי חשובים בדרך הוא להקשיב לתחושות הבטן.

דנה זיו

יצירת ביקושים, אסטרטגיה שיווקית, דיגיטלית ועסקית
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית אקדמיה בינה מלאכותית AI ,חדשנות ,טכנולוגיה ,יזמות חברתית ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,ניהול ,פרסום ,שיווק ,
דנה זיו
אני מאמינה בלמידה ובחתירה למטרה, ביוזמות ובעשייה. אני מאמינה בלא רק להקשיב ללב, אלא גם בחתירה להשגת המטרות על ידי אומץ ניהולי ועזרה הדדית. אני מאמינה שצריך לאתגר את הקיים ולא לפחד מהפחד. אם לא נדרוש, לא נתקיים.

יונית פרטוק

מנהלת, יועצת, מנטורית, דירקטורית, מרצה, בוררת
יעוץ עסקי מאמנת ניהול ,
יונית פרטוק
אני מאמינה שנשים חייבות להיות עצמאיות, ועצמאות תלויה מאוד ביכולת כלכלית ובאמונה שאת יכולה להסתדר בלי תלות. לכן, אם יהיה להן ליווי ותמיכה, נשים רבות תוכלנה להגשים את חלומותיהן ולהתפתח תוך אמונה ביכולתן.

אלכסה ולטמן

מיזוגים ורכישות, פיתוח וניהול עסקי, מו"מ
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית היי טק חדשנות ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,ניהול ,ניהול פרויקטים ,פיתוח ,
אלכסה ולטמן
אני מאמינה בתהליכים ארוכים, איכותיים ומשמעותיים. אני מאמינה בחיבור אותנטי ובשותפות לדרך, בהקשבה אמיתית ובעבודה עם אנשים. אני מאמינה בראייה רחבה וגמישות לשינוים המתרחשים לאורך התהליך (ובכלל, בחיים עצמם). אני מאמינה שהכל אפשרי ומאמינה שאנו מחויבים לעשות כמיטב יכולתנו, תמיד.

עו”ד נועה הרמן שיפריס

ייעוץ משפטי, שוק ההון, ניהול
חוק ומשפט יעוץ עסקי משפט ,
עו”ד נועה הרמן שיפריס
אני מאמינה שדווקא רגעי כישלון ומשבר הם מקפצה, אם רק נבחר להסתכל עליהם כהזדמנות. כל מה שנדרש מאיתנו זה להשאיר את הפחד מאחור, להתמודד, לבחור ללמוד ולצמוח.

מיכל זאבי-בנדר

אימפקט, אסטרטגיה עסקית, חדשנות ויזמות
יזמות עסקית יעוץ עסקי שיווק ,
מיכל זאבי-בנדר
אני מאמינה ביצירת שינוי וביכולת שלנו להשפיע, ובאיזון בין הצלחה עסקית להצלחה חברתית. מאמינה בחיבורים כדי להשיג את היעד ועוסקת ביצירתחיבורים בין חברות, ואזורים ואוכלוסיות שהן פחות מחוברות.

הילה טל

שוק ההון, אשראי, אסטרטגיה וחדשנות
ביה"ס למנכ"ליות העתיד דירקטוריות מרצות
חדשנות ייעוץ אירגוני יעוץ עסקי ,כלכלה ,
הילה טל
אני מאמינה שאם יש לי את ה"למה", כל איך הוא אפשרי. אני מאמינה בניהול מתוך חיזוק החוזקות של האנשים שאיתי וחיבור שלהם אל ה"למה". זה גורם להם להיות שותפי דרך שלי להגשמה ולהצלחה.

בר צורף

ייעוץ אישי וארגוני
דירקטוריות מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חדשנות יזמות עסקית ,ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,
בר צורף
אני מאמינה בלחלום בגדול ולכוון גבוה, לשאוף ולהגשים. הרגעים שבהם הלכת אחורה הם רק מתיחה קלה,זמן טוב לעשות חושבים, להיות יצירתית ולעוף קדימה! אני מאמינה בפעולה למען הכוח הנשי, ומקפידה להיות בתנועה מתמדת - ללמוד, להתפתח ולדייק את עצמי מחדש.

הגר בקון מזור

מנהלת מש"א ולמידה, שיקום תעסוקתי, DJ
דירקטוריות
אקדמיה יזמות חברתית ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,מדיניות ציבורית ,
הגר בקון מזור
תעסוקה היא כלי עוצמתי ומרכזי לשיקום ולשיפור חייהם של אנשים. היא מאפשרת שינוי חברתי ומוביליות ומשפיעה על עיצוב מדיניות וחלוקת משאבים והזדמנויות. התשוקה שלי היא לפתוח את כל מרחבי התעסוקה לנשים ולקבוצות נוספות שאינן מקבלות הזדמנויות שוות.

הדס דוידסון

ניהול משאבי אנוש גלובלי ואסטרטגיית ESG

יזמות עסקית ייעוץ אירגוני יעוץ עסקי ,ניהול ,
הדס דוידסון
אני מאמינה שהצמחת אנשים ובניית שותפויות ממקום ערכי ואמיץ הן הבסיס להצלחה חברתית ועסקית.
אייקון סינון
מחפשת סופרסונה/ דירקטורית/ מרצה/ מומחית לפרויקט‫ ‬הבא? לחצי לחיפוש נשות מקצוע לפי תחומים ותפקידים.