supersona כאן כדי

להיות ארגון חברתי, א-פוליטי, חוצה מגזרים, מוביל ומתווה דרך,
שיפעל ליצירת נוכחות נשית שוויונית ומאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל ובעולם.


ענבל הדר

מפיקה כל מה שעושה לנשים טוב
well-being אמנות וספרות אסטרטגיה וחשיבה יצירתית ,הפקת אירועים ,חדשנות ,יזמות עסקית ,כללי ,מאמנת ,מדיה חברתית ,מנחת סדנאות/ מרצה ,פרסום ,תקשורת ,
ענבל הדר
אני מאמינה בשפע, ולכן עובדת ומשתפת פעולה עם כל ה"מתחרות" שלי. אני מאמינה שיש מקום לכולן, ושביחד הכוח הנשי חזק יותר. לפעמים נשים צריכות תזכורת: לעצור את המרוץ, להכיר חברות חדשות, לטייל, למלא אוויר בריאות ולא לחכות לפנסיה כדי לחיות.

תמר ציונוב

אסטרטגיה שיווקית, אדריכלית קהילות ויועצת לשוויון תעסוקתי
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית בינה מלאכותית AI הפקת אירועים ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,מגדר ,מדיה חברתית ,פרסום ,רשויות מקומיות ,שיווק ,תקשורת ,
תמר ציונוב
אני מאמינה שלכל אישה מגיעה התמיכה והמשאבים הדרושים לה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שלה ולתרום משמעותית לקהילה שלה ומחוצה לה. אני מאמינה שבאמצעות קהילות אפשר לייצר סביבה התורמת ליצירת דיאלוג מפרה ושיתופי פעולה.

עו"ד יעל בן דרור

אסטרטגיה, פיתוח עסקי והובלת פרויקטים מורכבים
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית בטחון בינה מלאכותית AI ,חדשנות ,טכנולוגיה ,יזמות עסקית ,סביבה וקיימות ,
עו"ד יעל בן דרור
אני מאמינה שעבודה קשה עם בתשוקה, מקצוענות והתמדה תוביל אותנו להצלחה ולהגשמת היעדים.
אני מאמינה בכוחה של גמישות מחשבתית וחשיבה יצירתית כמנוע אישי לגיוס את המשאבים ולהניע את הסובבים אותנו להגשמת החזון.

שנהב גונן

מובילה אסטרטגיות צמיחה, חדשנות ויזמות משמעותיות
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חדשנות יזמות חברתית ,יזמות עסקית ,ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,כללי ,מאמנת ,
שנהב גונן
אני מאמינה בשילוב עסקי וחברתי. לא עוד עמותות לא יציבות או עסקים שלא מתייחסים לאתגרים חברתיים בוערים, אלא ארגונים ועסקים שיודעים להיות אחראים הן כלפי העובדים בארגון והן כלפי הלקוחות ולהשפיע על העולם לטובה: לעשות אימפקט ולהיות רווחיים בעת ובעונה אחת.

הילה אנקור

ייעוץ ואימון להשגת יעדים אישיים וארגוניים
מרצות
well-being אסטרטגיה וחשיבה יצירתית בינה מלאכותית AI ,חדשנות ,יזמות עסקית ,ייעוץ אירגוני ,יעוץ עסקי ,מאמנת ,מנחת סדנאות/ מרצה ,ניהול ,
הילה אנקור
אני מאמינה שמגיל צעיר אפשר ללמוד טכניקות להגשמת יעדים, ולהעצים את תחושת המסוגלות והאמונה הפנימית שהכל אפשרי והכל מדויק. בעזרת תכנון מיטבי ושילוב כלים מקצועיים אפשר להגשים כל חלום. אני מאמינה שאחד הדברים הכי חשובים בדרך הוא להקשיב לתחושות הבטן.

דנה זיו

יצירת ביקושים, אסטרטגיה שיווקית, דיגיטלית ועסקית
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית אקדמיה בינה מלאכותית AI ,חדשנות ,טכנולוגיה ,יזמות חברתית ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,ניהול ,פרסום ,שיווק ,
דנה זיו
אני מאמינה בלמידה ובחתירה למטרה, ביוזמות ובעשייה. אני מאמינה בלא רק להקשיב ללב, אלא גם בחתירה להשגת המטרות על ידי אומץ ניהולי ועזרה הדדית. אני מאמינה שצריך לאתגר את הקיים ולא לפחד מהפחד. אם לא נדרוש, לא נתקיים.

רעות כהן

ייעוץ תכנון וניהול שיווקי למרכזי קניות
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית נדל"ן שיווק ,
רעות כהן
אני מאמינה שפרויקטים מעורבי שימושים שיש להם שדרה מסחרית יכולים ליהנות מערך גבוה יותר, המתבטא בפדיונות גבוהים ובתדמית טובה, אם ישלבו מנהלת שיווק מומחית בתחום המסחר, שמביאה איתה ראייה מסחרית, יצירתיות וחדשנות.

עו"ד שיר רוזנצוויג

פשיעה כלכלית, אכיפה מנהלית, רגולציה פיננסית
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חוק ומשפט ניהול פרויקטים ,
עו"ד שיר רוזנצוויג
אני מאמינה בהצלחה שמגיעה בעבודה קשה. אני מאמינה שצריך לראות יותר תכונות ואיכויות "נשיות קלאסיות" בדרגים הבכירים ולהכיר בתרומתן לכל ארגון ולחברה באופן כללי.

עו"ד אתי אבנרי

דיני עבודה, מעסיקים ועובדים בכירים במשק
מרצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית היי טק חוק ומשפט ,יזמות עסקית ,מנחת סדנאות/ מרצה ,משאבי אנוש ,
עו"ד אתי אבנרי
לכולנו חובה חברתית לשנות ולהשפיע על הסביבה שלנו, כדי שיהיה טוב לכולנו. עבורי, "טוב" הוא איזון בין האישי, המקצועי וה-well being הכללי-מדיני. חשוב שכל אחת ואחד מאיתנו יהיו ערים למתרחש סביבנו, וישפיעו על הנעשה דרך פעילות כלכלית, מעורבות חברתית או עסקית.

אביטל פניני ינובסקי

ניהול פרויקטים, אסטרטגיה, פיתוח עסקי, חדשנות וקיימות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חדשנות ייעוץ אירגוני ,מגדר ,ניהול פרויקטים ,סביבה וקיימות ,
אביטל פניני ינובסקי
אני מאמינה שארגונים שרוצים להיות כאן גם בעתיד צריכים לעשות טוב לא רק לשורת הרווח, אלא גם לעולם ולסביבה, לצד האנשים והקהילה שסביבם.

מור שנדרוב

מנכ"לית עמותת "תומכות באהבה", דולה
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית חדשנות יזמות חברתית ,כללי ,מטפלת אלטרנטיבית ,ניהול ,פיתוח ,רפואה ,
מור שנדרוב
אני מאמינה שהכל אפשרי. אפשר לטעות, אפשר "לחשב מסלול מחדש", אפשר להתכונן מראש ולבנות אסטרטגיות התמודדות, אבל הכל אפשרי. אני מאמינה בצחוק ואהבה ללא תנאים. אני מאמינה שעלינו, הנשים, לעזור ולתמוך זו בזו ואז נצליח לפרוץ כל מחסום.

ד"ר סמדר מייזלס

איזון רגשי וחיזוק הערכה עצמית
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית אקדמיה היי טק ,חדשנות ,חינוך ,יזמות חברתית ,ייעוץ אירגוני ,מאמנת ,מחקר ,מטפלת אלטרנטיבית ,מנחת סדנאות/ מרצה ,פסיכולוגיה ,רפואה ,
ד"ר סמדר מייזלס
אני מאמינה בחיזוק ההערכה העצמית ככלי להצלחה אישית בכל התחומים. אני מאמינה שלהערכה העצמית יש קשר ישיר לבריאות שלנו והיא משיקה לכל תחום בחיינו, כמו חשיבה יצירתית ופתרון בעיות.

אלכסה ולטמן

מיזוגים ורכישות, פיתוח וניהול עסקי, מו"מ
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית היי טק חדשנות ,יזמות עסקית ,יעוץ עסקי ,ניהול ,ניהול פרויקטים ,פיתוח ,
אלכסה ולטמן
אני מאמינה בתהליכים ארוכים, איכותיים ומשמעותיים. אני מאמינה בחיבור אותנטי ובשותפות לדרך, בהקשבה אמיתית ובעבודה עם אנשים. אני מאמינה בראייה רחבה וגמישות לשינוים המתרחשים לאורך התהליך (ובכלל, בחיים עצמם). אני מאמינה שהכל אפשרי ומאמינה שאנו מחויבים לעשות כמיטב יכולתנו, תמיד.

רוית נדלר

בנייה ועיצוב מצגות עסקיות, הנחיית קבוצות
אסטרטגיה וחשיבה יצירתית ייעוץ אירגוני מאמנת ,מנחת סדנאות/ מרצה ,
רוית נדלר
אני מאמינה בחיבורים בין אנשים, בשיתופי פעולה, בנתינה ובתודעת שפע. הציטוט שמלווה אותי בעבודה ובכלל בחיים הוא "אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש" (מאיה אנג'לו)
אייקון סינון
מחפשת סופרסונה/ דירקטורית/ מרצה/ מומחית לפרויקט‫ ‬הבא? לחצי לחיפוש נשות מקצוע לפי תחומים ותפקידים.