en

Supersonas כאן כדי

להיות עסק חברתי, א-פוליטי, חוצה מגזרים, מוביל ומתווה דרך,
שיפעל ליצירת נוכחות נשית שוויונית ומאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל ובעולם.

אנחנו נכון להיום  1,702 סופרסונות וגדלות עוד ועוד..

 


עו"ד נועה גונן טל

רגולציה, קשרי ממשל וייעוץ אסטרטגי יישומי
תחום/ חוק ומשפט ניהול
עו"ד נועה גונן טל
תשוקה פנימית לחיבור בין כלכלה לערכים היא הבסיס לקיימות עסקית בעולם של היום. אני רואה בעבודתי הזדמנות להיטיב עם החברה, ויודעת שככל שהזיקה בין ליבת הפעילות העסקית לבין ערכים חברתיים הדוקה יותר, כך גדולה יותר ההזדמנות למנף משאבים והצלחות.

עו"ד קרן פרנק

פשיעה כלכלית, יזמות חברתית, דיני נזיקין
תחום/ חוק ומשפט יזמות חברתית יזמות עסקית ,ניהול פרויקטים ,
עו"ד קרן פרנק
אני מאמינה בכוחנו לשנות את המציאות; לצאת למסע, לחפש ולמצוא את מה שבאמת רוצים. אני מאמינה בכוח נשי; בחבירה יחד של אנשים, ובייחוד נשים, להשגת מטרות.

עו"ד אילה הוניגמן

דין משמעתי, דין פלילי, דיני עבודה
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד אילה הוניגמן
אני מאמינה בללכת עם האמת שלך עד הסוף, בלי חשש. להיות קשובה לעצמך ולא לרחשי הסביבה. להשמיע עמדה עצמאית באומץ, גם אם אינה פופולרית וגם במחיר מאבקים. אני מאמינה בלהיות מובילה ולא מובלת. אני מאמינה בלחיות את החיים עד הסוף.

עו"ד סיגל פעיל

דיני עבודה
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד סיגל פעיל
אני מאמינה בעשייה אקטיבית, בעצמאות, בחופש מחשבה ופעולה ובחשיבה יצירתית. אני מאמינה שבסוף הצדק מנצח ושהסבלנות משתלמת. אני מאמינה בטוב לב ובנדיבות.

עו"ד טל שגיב וולף

משפט מסחרי, השקעות, הגבלים עסקיים
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד טל שגיב וולף
אני מאמינה בהגינות - להיות "בן אדם", ובהגינות עסקית. אני מאמינה במצוינות, ביסודיות, ובלימוד מתמיד של תחומים חדשים. אני מאמינה בהגשמה עצמית שלי, שתורמת באופן ישיר לאושרם של הסובבים אותי ובעיקר לתא המשפחתי שלי. אני מאמינה בשוויון הזדמנויות לנשים.

עו"ד טלי בראל-הס

מומחית משאבי אנוש ויזמת חברתית
תחום/ חוק ומשפט יזמות עסקית משאבי אנוש ,ניהול ,
עו"ד טלי בראל-הס
העקרונות המניעים אותי הם אהבת אדם, הרצון לעזור והרצון להפוך את העולם למקום טוב יותר. אני מאמינה שעצמאות כלכלית מאפשרת לנשים חופש אמיתי ואת היכולות ליהנות מחירויות אנושיות בסיסיות. הדרך לשם עוברת דרך הזדמנויות שוות בעולם העבודה.

עו"ד ענת גוטמן

רשלנות רפואית בילדים
ספיקריות
תחום/ חוק ומשפט מנחת סדנאות/ מרצה
עו"ד ענת גוטמן
אני מבקשת לגרום לשינוי בחייהן של משפחות המתמודדות עם גידול ילד פגוע; להעצים, לתמוך ולתת קול למי שעדיין פוחדים או שאינם יודעים לעמוד על זכויותיהם. מניסיוני, תעוזה, מצוינות ונחישות, בצד חיוך, אהבת אדם וחשיבה חיובית, הופכים כל יעד לבר השגה.

עו"ד רוית חיים-שומר

גישור ודיני ביטוח
דירקטוריות
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד רוית חיים-שומר
אני מאמינה במקצועיות, בהצבת מטרות מדויקות ובבניית תוכנית פעולה להגשמת המטרה. אני מאמינה בדיוק בפרטים, בחזון וברצון. בכל יום יש הזדמנויות, העבודה האמיתית היא המוכנות לקבל אותן. אני מאמינה שכל שינוי הוא מבורך ומביא עמו הזדמנויות חדשות.

עו"ד כנרת זמור-פרנקו

זכויות אדם
ספיקריות
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד כנרת זמור-פרנקו
אני מונעת מהצורך להביא לשינוי בחייהם של אחרים. בעיניי, משמעות החיים היא המשמעות שאני יוצרת בחייהם של אחרים. אני נהנית מהישגים משפטיים ואחרים, שמובילים לאושר של אנשים. נהנית להגשים חלומות ולגעת בכל הפסגות האפשריות.

רותי דניס

משפטים ומכירות
תחום/ חוק ומשפט שיווק
רותי דניס
אני מאמינה שחלומות נועדו להתגשם, צריך רק לדעת להניע אותם נכון. כל יום הוא הזדמנות ללמוד משהו חדש והדרך חשובה לא פחות מהיעד עצמו. אני מאמינה שמנהיגות מתחילה בנו , בחיינו הפרטיים ובהנהגתנו אל המקום שבו אנו רוצים להיות.

עו"ד עינת ברקוביץ

פילנתרופיה אסטרטגית, פיתוח עסקי, ניהול פרויקטים והשקעות חברתיות
תחום/ חוק ומשפט ניהול ניהול פרויקטים ,
עו"ד עינת ברקוביץ
אני מאמינה גדולה בנשים וביכולתן להשפיע, לייצר שינוי, לשנות מציאות ולהוביל רעיונות מהפכניים; ליזום, ליצור, לחקור, לטעום, להכיר, ללמוד, להתנסות, לממש, למצות... ולהצליח!

עו"ד ויקטוריה אילוחינה

ניהול בהייטק, ייעוץ משפטי עסקי
תחום/ היי טק חוק ומשפט ניהול ,
עו"ד ויקטוריה אילוחינה
אני מאמינה בהצבת מטרות, קטנות כגדולות, בכל תחומי החיים, והשגתן. אני מאמינה שאסור לפחד משינויים או מכשלונות, שכל יום הוא הזדמנות ללמוד משהו חדש, ושאין דבר העומד בפני הרצון.

עו"ד ליאן קהת

דיני משפחה וירושה, ייצוג תושבי חוץ ועולים חדשים
ספיקריות
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד ליאן קהת
הערכים המובילים בחיי הם אהבה, צמיחה ומחויבות. צמיחה זו האמונה ביכולת שלי ושל כל איש ואישה להתפתח בכל כיוון - כבעלי מקצוע, כהורים, כבני זוג, כמעסיקים ובכלל.

עו"ד קרוליין עידן

משפחה ומקרקעין, הסכמי גירושים, עיזבונות, אפוטרופסות
ספיקריות
תחום/ חוק ומשפט
עו"ד קרוליין עידן
אני מאמינה בדרכי נועם ובלתת דוגמה אישית. אני מאמינה בהתמדה, בשאפתנות ובמקצועיות ללא פשרות. אני מאמינה בנתינה, כי נתינה היא זכות וקבלה. אני מאמינה שלמידה מרחיבה אופקים, והחשוב מכל, אני מאמינה באלוהים.
אייקון סינון
מחפשת סופרסונה/ דירקטורית/ מרצה/ מומחית לפרויקט‫ ‬הבא? לחצי לחיפוש נשות מקצוע לפי תחומים ותפקידים.